Üzletkötő

Contraste Kft.

A munkavégzés helye
Budakeszi, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi cégcsoport termékeit kizárólagosan forgalmazó 25 éves cég keres gépipari termékek értékesítésére (B2B) motivált, kreatív, 3-5 éves gyakorlattal rendelkező

Üzletkötő

munkatársakat.

Feladatok:
- a területen működő partnerekkel kapcsolatápolás, - támogatás, tanácsadás,
- új vevők felkutatása,
- új alkalmazási lehetőségek, berendezések és szolgáltatások értékesítése,
- piacelemzés, értékesítési- terv és jelentések készítése
- ajánlatok készítése
- rendszeres beszámolás a cégvezetésnek

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes bérezés, progresszív premizálás
- Csapatmunka egy motivált értékesítési csapat tagjaként
- A munkavégzéshez gépjármű és egyéb technikai feltételek biztosítottak
- Szakmai továbbképzés
- Cafeteria juttatás
- Győr, Debrecen, Veszprém, Szeged környéki jelentkezőknél otthonról történő munkavégzés is megoldható.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi elérhetőségen lehet:
- iroda@contraste.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Műszaki vagy villamossági végzettség
- „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
- angol középszintű nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office ismeret

Előny:
- felsőfokú végzettség
- műszaki, ipari értékesítői tapasztalat
- SAP Business One CRM ismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe