Pénzügyi ügyintéző

Computer Emporium Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar piacon 1998 óta meghatározó számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk pénzügyi csapatába rátermett és felkészült munkatársat keres
Pénzügyi Ügyintéző
pozícióba

Főbb Feladatok:
-A vevői, a banki és a beszállítói számlák könyvelése
-A zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
-A társasági jelentési rendszerhez szükséges háttéranyagok elkészítése
-Statisztikák elkészítése, beadása

Egyéb béren kívüli juttatások

-Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
-Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
-Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Pénzügyi Ügyintéző)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

-Legalább középfokú szakirányú végzettség
-Képesített könyvelői képesítés
-3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
-Önállóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség
-MS Office alapos ismerete

Előny:
-Angol nyelvismeret
-Hardver ismeretek
-Kereskedelemben szerzett tapasztalat
-Valamilyen vállalat irányítási szoftver ismerete (pl. SAP)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég számítástechnika, szórakoztató elektronika és fotó nagykereskedelemmel foglalkozik.

A cég címe

Reitter Ferenc u. 132. "B" épület
1131 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR osztály
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat