Kereskedelmi ügyintéző

Computer Emporium Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar piacon 1998 óta meghatározó számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk értékesítési csapatába rátermett és felkészült munkatársat keres
Kereskedelmi Ügyintéző
pozícióba

Feladatok:
-Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
-A cégcsoport folyamatosan megújuló termékkínálatának a naprakész követése
-Marketing akciókban való részvétel a Marketing csapattal való együttműködésben
-Új termékek kiajánlása, és listázások előkészítése,
-Folyamatos egyeztetés/együttműködés a raktárral és a beszerzéssel, készletfigyelés és előrejelzés, kapcsolattartás a beszállítókkal
-A meglévő ügyfélkörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
-Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
-Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
-Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, táblázatok készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

-Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
-Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
-Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Kereskedelmi Ügyintéző)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás
-Értékesítési szemlélet, jó meggyőző és kommunikációs készség, az értékesítés szeretete
-Minimum középfokú végzettség
-Hardver szakismeret/érdeklődés
-Értékesítésben vagy szolgáltatásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
-MS Office alapos ismerete
-B kategóriás jogosítvány

Előny:
-Digitális Fotó Video szakismeret, illetve érdeklődés a fotózás iránt
-VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég számítástechnika, szórakoztató elektronika és fotó nagykereskedelemmel foglalkozik.

A cég címe

Reitter Ferenc u. 132. "B" épület
1131 Budapest