CNC operátor

c2i s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC obrábacieho stroja
- výmena náradia a prevádzkových prostriedkov
- hlásenie porúch a spolupráca pri ich odstraňovaní
- kontrola kvality vyrobených dielcov

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku na dole uvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti c2i, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Prax na obrábacích strojoch
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- čítanie technických výkresov podmienkou

c2i is a high technology company designing, engineering, producing and marketing advanced composites (carbon, Kevlar and glass-fibre) products for industries such as motorsport, race boats, sports, bicycle, motorcycle, industrial, design, unmanned aerial vehicles, high-end musical equipment and aerospace interiors. c2i also produces large models and tools - the machine park includes a 6 x 3 x 1.5 m 5-axis milling machine, 3 axis milling machine, LECTRA cutter and 3D Carl Zeiss measuring machine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

c2i s.r.o.
Kračanská cesta 51
929 01 Dunajská Streda
ID: 1953729   Megjelentetés dátuma: 2016.10.14.