Eladó-pénztáros, Park Center Miskolc, részmunkaidő

C&A Mode Kft.

A munkavégzés helye
3508 Miskolc, Pesti út 19.
Munkaidő
részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.17.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A C&A Mode Kft. miskolci Park Centerben található üzletébe részmunkaidős, heti 30 órás eladó-pénztáros munkatársat keresünk határozott időre azonnali kezdéssel.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

- A vevőkkel való kommunikáció és tanácsadás
- A termékek eladása, pénzkezelés
- Az áruszállító kamion lepakolása és a termékek kihelyezése az eladótérbe
- Szükség esetén az üzlet napi nyitása és zárása
- A termékek optimális prezentációjának biztosítása
- A próbafülkék rendben tartása és az otthagyott termékek visszavitele az eladótérbe

Egyéb béren kívüli juttatások

Étkezési Erzsébet-utalvány

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A C&A Mode Kft., a vezető ruházati kiskereskedelmi vállalatok egyike, a családbarát és biztos munkahelyekre helyezi a hangsúlyt egy nyitott és csapatközpontú környezetben.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Pesti út 19.
3508 Miskolc