PLC Hibakereső

BUSCH-HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

Elvárások
- Középfokú erősáramú villamos végzettség,
- Siemens S5, S7 programnyelv ismerete, vagy jártasság hibakeresésben,
- Jó problémamegoldó képesség,
- Megbízhatóság, precizitás.

Előny
- Frekvenciaváltó,- OMRON,- B&R programnyelv és vezérlés ismerete.

Munkakori feladatok
- Gyártósori automatizált berendezések vezérléseinek felügyelete.
- Üzemfenntartás során felmerülő hibák analizálása.
- A berendezések rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása.
- Diagnosztika, állapot felmérések.

Munkarend:
- Megszakítás nélküli, 12 órás többműszakos munkarend

Amit kínálunk
- Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
- Biztos, stabil munkahelyi háttér.
- Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör.
- Munkásszállón történő elhelyezés, vagy a bejárás támogatása (Győrön kívülről)

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft. 9027 Győr, Martin u. 1. vagy human@busch-hungaria.hu email címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Elsősorban a haszongépjármű-ipar számára készített öntvénygyártásra szakosodtunk és nemzetközi elismertségre tettünk szert. Célunk az, hogy szakembereink sok évtizedes tapasztalatát stabil, nemzetközi háttérrel ötvözzük, biztosítva ezzel a sikeres vállalat alapjait.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Martin u. 1
9027 Győr