Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján

pályázatot hirdet

Városgazdálkodási Igazgatóság

városfejlesztési projektmenedzser

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1113 , Bocskai út 39-41.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

• közép és hosszú távú fejlesztési koncepciók előkészítése, beruházások, fejlesztési, felújítási igények tervezése, • beruházások pénzügyi menedzsmentje, követése, kontrollingja,
• városfejlesztési, valamint hasznosítási folyamatok elemzése, javaslatokat készítése,
• üzletpolitikai, pénzügyi elemzések, • önkormányzati fejlesztések, vagyonhasznosítással összefüggő beruházások koordinációja,
• segíti, támogatja az igazgató munkáját, előkészíti és részt vesz a tárgyalásokon

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,

        Cselekvőképesség,

        Büntetlen előélet,

        Főiskola, Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 20. pontja alapján,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        építész, építőmérnöki felsőfokú végzettség, városfejlesztési szakirányok,

        gazdasági ismeretek, közgazdász tanulmányok, végzettség,

        jogi ismeretek, gyakorlat fejlesztési projektekkel kapcsolatosan,

        projekt fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,

        minőségbiztosítási rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat,

        jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

        magas szintű írásbeli kifejező készség,

        felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, cad programok)

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),

        az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,

        három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,

        hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2016. november 14. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. október 31.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Sepsei Nándorné nyújt, a 06 (1) 381-1344 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével ( , . ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: II/2/45/2016. , valamint a munkakör megnevezését: városfejlesztési projektmenedzser.         Postai úton, a pályázatnak a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (1113 Budapest, Bocskai út 39-41. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: II/2/45/2016., valamint a munkakör megnevezését: városfejlesztési projektmenedzser.

        Elektronikus úton Vargáné dr. Kremzner Zsuzsanna, jegyző részére a allaspalyazat@ujbuda.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. november 13.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Úbuda honlap

        Újbuda képújság

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.ujbuda.hu/ honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. október 17.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.