Pracovník údržby

BOSCH (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.)

Miesto práce
Bernolákovo, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie prevádzkyschopného stavu technologických zariadení vo výrobe,
- Pravidelná a preventívna údržba na strojoch a zariadeniach,
- Plánované prehliadky a revízie,
- Zásahy pri havarijných stavoch,
- Drobné stavebné úpravy,
- Účasť pri správe budov a areálu spoločnosti,
- Riešenie vzniknutých problémov
- Spravovanie odpadov – vývoz odpadu, lisovanie papiera, separácia odpadov
- Spolupráca pri spravovaní šrotu – výmena paliet, príprava na vývoz

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- Adekvátne mzdové ohodnotenie,
- Stravné poukážky a celoročný pitný režim,
- Parkovanie v areáli firmy,
- Zaujímavý bonusový systém.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripojte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.1.2017 (még 37 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, mechanik, maturita výhodou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosť budov, zariadení a infraštruktúry,
• Samostatnosť, zodpovednosť za zverené úlohy,
• Flexibilita (nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času),
• Vodičský preukaz skup B., VZV, obsluha plošiny,
• Zváračský preukaz CO, el.oblúk + plameň výhodou,
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť.

Holger Christiansen Production s.r.o. (CHSK), je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa repasáciou automobilových alternátorov.
Sme pôvodom dánska firma s pobočkami v SR, Nemecku, na Ukrajine, v Číne a na Taiwane. V roku 2008 sa spoločnosť Holger Christiansen stala súčasťou koncernu Robert BOSCH GmbH. Skupina BOSCH je jeden z vedúcich medzinárodných technologických koncernov a zahŕňa Robert Bosch GmbH a jej viac ako 300 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách; spolu s obchodnými partnermi je BOSCH zastúpený v 150 krajinách sveta. Každoročne investuje BOSCH viac ako 4 miliardy Euro na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov na celom svete. So všetkými produktmi a službami podporuje BOSCH kvalitu života inovatívnymi riešeniami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.
Gaštanová Alej 7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculciakova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2782268   Megjelentetés dátuma: 2016.11.29.