Beszerzést támogató mérnök Autóipari R&D területre

Bosal Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Beszerzést támogató mérnök
Autóipari R&D területre

A Bosal Csoport ACPS (Automotive Carrier and Protection System) Divíziója kecskeméti egységébe keres innovatív és proaktív kollégákat a termékfejlesztési csapatába autóipari tevekénységének szélesítése érdekében.

Feladatok és felelősségek

• Lehetséges megtakarítások felkutatása új és meglévő termékek esetén műszaki megoldások segítségével
• Alkatrészek, termékek beszállító cseréjében aktív részvétel vevői specifikációknak való megfelelőségnek figyelembe vételével
• Gyárthatóság kivizsgálása a gyártóterületekkel és beszállítókkal
• Jobb gyárthatóságot biztosító módosítások alkalmazása a termékeken
• Teljeskörű dokumentációs követés
• Megtakarítás további hatásainak és költségeinek feltárása (készülékcsere, új szerszám stb.)
• Módosításokhoz szükséges validációs tervek készítése, specifikációk feltárása és elemzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk
• Változatos autóipari szemléletmód
• Attraktív kompenzációs csomag
• Fiatal és dinamikus csapat
• Modern munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre: job.Hungary@eur.bosal.com

Web: www.bosal.com

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

• Kitűnő kommunikációs, problémamegoldó, végrehajtó és szervezői képesség
• Analitikus gondolkodásmód
• Felsőfokú mérnöki végzettség
• Minimum 1-2 év ipari területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű MS Office

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat