Termékfejlesztő Mérnök Autóipari R&D területre

Bosal Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Termékfejlesztő Mérnök
Autóipari R&D területre

A Bosal Csoport ACPS (Automotive Carrier and Protection System) Divíziója kecskeméti egységébe keres innovatív és proaktív kollégákat a termékfejlesztési csapatába autóipari tevekénységének szélesítése érdekében.

Feladatok és felelősségek:

• Felelősség a projektek termékfejlesztési szakaszának idő- és költségtervezésének betartásáért, valamint szakmai felelősségvállalás a termék specifikus elvárások, minőségügyi elvárások és egyéb standardok teljesítéséért
• Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása
• Technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció)
• Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban
• Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében a koncepciókészítéstől egészen a termék felszabadításig
• Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival
• A termék gyártásba vezetése során folyamatos támogatás nyújtása a gyártási mérnökségnek
• Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés illetve gyártás során
• Időterv megvalósítása és vevői elégedettség folyamatos figyelembe vétele
• Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Változatos autóipari szemléletmód
• Attraktív kompenzációs csomag
• Fiatal és dinamikus csapat
• Modern munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre: job.Hungary@eur.bosal.com
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
• Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• CAD szoftver ismeret előnyt jelent
• Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
• Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (kovácsolás, lemezmegmunkálás, hegesztés, felületkezelés, kézi összeszerelés) ismerete és toleranciaszámításban szerzett jártasság
• ISO-TS és APQP ismerte(SAE, VDA, Q1 előnyt jelent)
• Felhasználói szintű MS Office
• Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód
• Jó problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt és fejleszt.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat