Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Ingatlanértékesítési tanácsadó

Cégnév: Bonanza Média Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.10.09.
A Bonanza Média Kft. keres új munkatársat
INGATLANÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ
pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
Eladó ingatlanok felkutatása biztosított irodai infrastruktúrával
Ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás
Ingatlanok bemutatása és értékesítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

Egyéniség
Önállóság, szorgalom
Vállalkozói szemlélet
Kitartó személyiség
Rátermettség a kommunikációban is
Elegáns megjelenés
Csapatjátékos
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Sok mosoly
Rendelkezik kellő élettapasztalattal, ki akar törni jelenlegi élethelyzetéből?
Szeretné, ha fizetése arányban lenne teljesítményével?
Nem akar más helyett dolgozni, szeretné saját maga beosztani az idejét?
Akkor a Bonanzaingatlan csapatában van a helye!

Előnyök:
Értékesítési tapasztalat
Számlaképesség
Idegennyelv-ismeret
Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az iroda@bonanzaingatlan.hu e-mail címre, a tárgyban megjelölve a pozíció pontos megnevezését!

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Bonanza Média Kft.