Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Ingatlanértékesítési tanácsadó

Cégnév: Bonanza Média Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.02.12.
A Bonanza Média Kft. keres új munkatársat

INGATLANÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
- Eladó ingatlanok felkutatása biztosított irodai infrastruktúrával
- Ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás
- Ingatlanok bemutatása és értékesítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
- Egyéniség, sok mosoly
- Önállóság, szorgalom
- Kitartó személyiség
- Rátermettség a kommunikációban is
- Elegáns megjelenés
- Csapatjátékos
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jogosítvány

Rendelkezik kellő élettapasztalattal, ki akar törni jelenlegi élethelyzetéből?
Szeretné, ha fizetése arányban lenne teljesítményével?
Nem akar más helyett dolgozni, szeretné saját maga beosztani az idejét?

Akkor a Bonanza Ingatlan csapatában van a helye!

Előnyök:
- Értékesítési tapasztalat
- Saját gépjármű
- Idegennyelv-ismeret
- Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az info@bonanzaingatlan.hu e-mail címre a tárgyban megjelölve a pozíció pontos megnevezését!

Régió: Szeged
Pozíció: Ingatlanügynök

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Bonanza Média Kft.