Raktáros

BHS Trans Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A BHS Trans Kft. dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába
Raktárost keresünk

Feladatok:
- termékek fizikai mozgatása és betárolása
- áru szakszerű elhelyezése a raktárban
- áru összekészítése, rakodása
- munkaterület tisztán tartása

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Dunakeszi
Szakmai tapasztalat: 1-3 év
Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az hr@bhstrans.hu email címen lehet, fizetési igény megjelölésével.

Kérjük a tárgy rovatban a pozíció feltüntetését.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- elektromos targoncavezetésben szerzett gyakorlat
- érvényes targoncás jogosítvány
- megbízhatóság, pontosság
- munkabírás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Műszaki ügyintéző
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat