Kereskedelmi asszisztens (gépjárművek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szereti a pörgést, a hatékony munkát?
Precíz, pontos, és az adminisztráció területén érzi igazán jól magát?
Társalgási szinten még angolul is beszél?

Akkor ez a lehetőség az Öné, jelentkezzen!

Partnerünk egy gépjármű kereskedelmi cégcsoport része. Adminisztrációs feladatokhoz, az értékesítők hatékony támogatásához keresünk az alábbi pozícióba szakembert számukra:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS (GÉPJÁRMŰVEK)

Feladatok:

  • A gépjárművekhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése a regisztrációhoz, szállításhoz, számlázáshoz
  • Az Ügyvezető Igazgató támogatása adminisztrációs feladatokban
  • Az értékesítő csoport adminisztrációs támogatása
  • Időnként a személyi asszisztens helyettesítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete( nem mindennapi használathoz szükséges, és főként írásban, de néha szóban is használni kell a munka során)
  • Néhány éves adminisztrációs területen (ahol szükség volt a pontosságra, speciális jogszabályok ismeretére) pozícióban szerzett gyakorlat
  • Képesség a gyorsan változó feladatok kezelésére, és megoldására

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.