Marketing munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Közép- és Kelet Európában bevásárló központok fejlesztésével és működtetésével foglalkozó vezető cég számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING MUNKATÁRS
Főbb feladatok:
  • Éves budget megtervezése
  • Beérkező számlák kódolása, nyomon követése, elhatárolások
  • Rendezvények alapkoncepciójának kialakításában és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Rendezvények koordinálása
  • Kapcsolattartás partnercégekkel
  • Médiatervek átnézése, korrigálása
  • Negyedéves jelentések és prezentációk készítése
  • Weboldal karbantartása, frissítése
  • Facebook teljes körű menedzselése (posztok, kampányok, statisztikák készítése)
  • Bérlői hirdetési igények koordinálása
  • Kreatív anyagok ellenőrzése
  • Hírlevelek készítése, kiküldése és menedzselése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
Amit kínálunk:
  • Változatos feladatok
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.