Értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk a világ egyik vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Fő tevékenységi körükbe tartozik a laboratóriumi vizsgálatok, oktatások, tanúsítások és ellenőrzések elvégzése. Vállalatcsoportjuk szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Szolgáltatásaik teljes portfóliójának értékesítése új ügyfeleknek
  • Key Account Management
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfél látogatás
  • Ajánlatok, kimutatások készítése
  • Szakmai egyeztetés az üzletágakkal
  • Ügyféllisták készítése
  • Ügyfél-elégedettség felmérés
  • Saját feladatainak és eredményeinek adminisztrálása a CRM rendszerben
  • Marketing feladatokban való részvétel
  • Részvétel rendezvényeken, valamint azok szervezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés és kreativitás
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek kiépítésében, működtetésében, értékesítésében szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés és stabil vállalati háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.