CNC élhajlító

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk Győrben és Bajorországban tevékenykedő fémmegmunkáló cég. Fő tevékenységi kör: forgácsolás: CNC marás és CNC esztergálás.
Németországi munkára keresünk

CNC ÉLHAJLÍTÓ
munkatársakat.
FELADATOK:
  • Igényes lemezmegmunkáló cégnél, vékony 1-2 mm-es acél lemezszerkezetek (armatúrák, szekrények, dobozok, stb.) CNC élhajlítása, Hammerle, Beyeler és Bystronik gépeken
ELVÁRÁSOK:
  • Fémipari szakképesítés
  • Önálló német nyelvhasználat (B1-B2)
  • Hajlítógépen szerzett gyakorlat
ELŐNYÖK:
  • Önálló programozás, egyedi gyártás
JUTTATÁSOK:
  • Versenyképes bérezés
  • Szállás biztosítása
KÖRÜLMÉNYEK:
  • Egyműszakos, 40 órás munkahét
  • Családias munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Németország (München térsége)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.