Ruhaipari modellező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk 1975-ban alakult családi vállalkozás, akik elsődlegesen fürdőruha gyártására szakosodtak.
Számukra keresünk munkatársat

RUHAIPARI MODELLEZŐ
pozícióba.
FELADATOK:
  • Fürdőruhák tervezése, modellezése
  • Szabásminták készítése, azok digitalizálása
  • Szabásminta átalakítás, átformázás
ELVÁRÁSOK:
  • Ruhaipari végzettség
  • Hasonló munkakörben eltöltött 3-5 év tapasztalat
  • Számítógépes tervezőprogram gyakorlati tudása
  • Képes önálló munkavégzésre
  • Megbízható személy
ELŐNY:
  • Angol nyelvtudás
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Alapfizetés
  • Vásárlási bónusz
  • Mobiltelefon
  • Előrelépési lehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE:  Budapest, XVIII. kerület
MUNKAIDŐ: Teljes munkaidő, megbeszélés tárgya
Jelentkezni frissített, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.