Recruiter / toborzási és kiválasztási specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen. Hazánkba 18 éve érkeztek és mára már számos nagyvárosban megtalálhatóak üzleteik, ezzel mintegy 7000 munkavállalónak biztosítanak hosszútávú munkahelyet.

Számukra keresünk új kollégát BUDAÖRSI áruházukba a következő pozícióba:

RECRUITER / TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA
Mi vár Rád a munkád során?
  • A központi iroda toborzási csapat tagja leszel
  • Részt vehetsz a toborzási stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Feladatod lesz az aktív és passzív vezető jelöltek felkutatása adatbázisokban, social mediában és egyéb kreatív csatornákon keresztül
  • Felkeresed  a jelölteket, megszólítod Őket
  • Manageled és tevékenyen részt veszel a kapcsolattartásban, kiválasztási folyamatuk leszervezésében és végigkísérésében
  • Állásbörzéket és egyéb toborzási megjelenések szervezésében és lebonyolításában fogsz részt venni
  • Toborzási, employer branding és integrációs projectek operatív tagja lehetsz
  • Egyéb feladataid: álláshirdetések kezelése, reporting és egyéb adminisztratív feladatok
Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
  • Teret adunk az innovatív és kreatív ötleteidnek
  • Projectek résztvevőjeként stratégiai döntésekbe vonunk be
  • Jó a csapat
  • Nyílt és őszinte a kommunikáció
  • Kiemelkedő színvonalú és személyre szabott az integrációs és szakmai képzési rendszerben vehetsz részt
  • Nem csak a szakmában, hanem egyéb kompetenciákban is fejlődni fogsz
  • Fejlesztési programokban vehetsz részt
  • Karrierépítési lehetőség vár Rád
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Max.1-2 éves recruiter tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
Előny:
  • Francia nyelvtudás
Juttatások:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Támogatott sportolási lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
Munkavégzés helye: Budaörs
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.