Java fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik minimum 3 éves Java (web) fejlesztői tapasztalattal? Középfokú angol nyelvtudással és jártas a Git vagy SVN verziókövető rendszer használatában? Szeretne részt venni nemzetközi projektekben? Amennyiben igen, úgy ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk a pénzügyi szektor egyik speciális területének meghatározó szereplője. Java fejlesztői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk számukra, aki méltán elismert és megbecsült pozíciót tölthet be egy közel 20 fős IT csapaton belül.

Feladatok:

  • Java / Apache Wicket alapú fejlesztések kivitelezése
  • Java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása
  • Architekturális tervezési és fejlesztési feladatok
  • Release management feladatok
  • Csapattagok támogatása a Java és Javascript technológiák területén

Elvárások:

  • Java-szerver oldali - fejlesztői tapasztalat és webes technológiák ismerete
  • Spring, Hibernate ismeret
  • Git vagy SVN verziókövető rendszer használatában való jártasság
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szakmai angol)
  • Precíz, hatékony munkavégzés

Előnyök:

  • Wicket, Linux tapasztalat
  • Junit, AJAX jártasság
  • Oracle, PL/SQL programozási ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő bérezés, rendszeres külső és belső képzések várják az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Budapest.
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem jelentkezzen fényképes, szakmai önéletrajzával!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.