Épületvillamossági tervezőmérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a Loxone márka forgalmazását végzi.
Fő profiljuk intelligens épületek és épületfelügyeleti rendszerek tervezése és kivitelezése.
Keresünk részükre olyan

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI TERVEZŐMÉRNÖK
kollégát, aki szeretne új technológiákkal és rendszerekkel megismerkedni.
Feladatok:
  • Elektromos tervek / tervcsomagok készítése (erős- és gyengeáramú tervek) a megrendelő igényeinek megfelelően
  • A különböző épületautomatikai rendszerek összekapcsolása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, társtervezőkkel, kollégákkal
Elvárások:
  • Villamos tervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)
  • Önálló, precíz munkavégzés
Előnyök:
  • Tervezői jogosultság
  • Angol nyelvtudás
  • Világítástervezésben szerzett tapasztalat (DIALux szoftver ismerete)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő, esetenként Home Office
  • Modern, fiatalos környezet
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.