Értékesítő (hűtés-és klímatechnika)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy szlovák tulajdonban lévő cég, amely ipari hűtés- és klímatechnika nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik.
GREE és Toshiba klíma- és hűtéstechnikai termékek magyarországi képviselője.
Számukra keresünk új kollégát

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Meglévő partnerekkel való személyes és telefonos kapcsolattartás, kapcsolati lehetőségek bővítése
  • A területen lévő új partnerek és ügyfelek felkeresése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerződéskötések kezelése
  • Szerződési feltételek kidolgozása az ügyfél igényei alapján
  • Ártárgyalások, műszaki egyeztetések lefolytatása
  • Előre meghatározott értékesítési célkitűzések realizálása
  • Piaci információk begyűjtése, folyamatos figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Belföldi utazásra való hajlandóság
Előny:
  • Értékesítési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Klímatechnikában vagy hűtéstechnikában való jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest, de esetenként országos
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.