Karosszéria referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális szolgáltató cég, akik autóipari ügyfeleik számára nyújtanak különböző megoldásokat.
Karosszéria javító partnerhálózatuk támogatására keresünk karosszériajavításban szerzett tapasztalattal, illetve szervizszolgáltatásban szerzett munkatapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

KAROSSZÉRIA REFERENS

Feladatok:

  • A casco biztosítás megtakarítási programjának megértése és betartatása a partnerekkel
  • Karosszéria javítókkal folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok fogadása, ellenőrzése és egyeztetése a javítókkal
  • Audatex kalkulációk elkészítése kárfelvételi jegyzőkönyv alapján, a kalkulációk felülvizsgálata
  • Számlák ellenőrzése, szükség szerint kódolása
  • Garanciális esetek felismerése, garanciális igények érvényesítése
  • A javítási időtartamok betartásának ellenőrzése, számonkérése, költséghatékonyságra törekvés
  • Pontos, gyors és szakszerű tanácsadás társosztályok részére
  • Karosszériajavítással kapcsolatos kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Karosszériajavítási és / vagy műszaki szakmai ismeret
  • Szervizelés területén szerzett releváns tapasztalat
  • Audatex program és MS Office alapos ismerete
  • Monoton és önálló munkavégzésre való képesség
  • Gépjárművek iránti erős affinitás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Autóipar / Autószerelés / Szervizes
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen rá szakmai fényképes önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.