Beszerző (mezőgazdasági termények területére)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk nemzetközileg elismert, kisállateledel gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport. Csévharaszti munkahelyre (Monor mellett) munkatársat keresünk számukra

BESZERZŐ (mezőgazdasági termények területére)
pozícióba.

Feladatok:
  • Mezőgazdasági alapanyagok, termények beszerzése
  • Ártárgyalások, kereskedelmi feltételek tárgyalása belföldi és nemzetközi beszállítókkal
  • Rendelések menedzselése a hatékony termelés és maximális eredmények biztosításához
  • Optimális készletszintek tartása, készletkockázatok minimalizálása kedvező kereskedelmi feltételek elérésével
  • Nyilvántartások vezetése integrált vállalatirányítási rendszerben
Követelmények:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (a munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Céltudatosság, problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség, magas munkabírás
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Megbízhatóság, precizitás
Előny az elbírálásnál:
  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tapasztalat mezőgazdasági termények beszerzésében
  • Az FMCG szektor ismerete
  • Orosz nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cégautó
  • Juttatások
Jelentkezni angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.