Szerviztechnikus (megmunkáló gépek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Munkaidő
teljes munkaidő

Jelentett már gondot, hogy szervizesként sokat kell külföldre utaznia, így távol van a családtól? Ugyanakkor a kiemelkedő fizetésről sem mondana le szívesen!
Előfordult már, hogy megkövetelték Öntől, hogy szakértője legyen egy gépcsoportnak, azonban képzést nem biztosítottak hozzá?

Ebben a pozícióban kizárólag Magyarország területén kell dolgoznia átlagon felüli fizetésért és a cég külön KÉPZÉSI AKADÉMIÁT tart fenn az anyacég központjában műszaki szakemberei képzésére, ahol a legújabb fejlesztéseket oktatják!

Ügyfelünk 2006 óta működő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Közel 25 fővel a cégcsoport által gyártott saját márkás szerszámgépek értékesítését és szervizelését végzik Budapesten több milliárd forint éves árbevételt realizálva.
A gépek beüzemelését és karbantartását 13 szervizes kolléga végzi. Szakértői csapatuk bővítésére keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Új szerszámgépek beüzemelése,
  • Hibakeresések és javítások kivitelezése és koordinálása,
  • Szerszámgépek diagnosztikája és műszeres beállítása,
  • Tervszerű karbantartások és javítási munkák végzése és felügyelete,
  • Tanácsadás és műszaki segítség munkatársak részére saját szakterületével kapcsolatban,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról.

Elvárások:

  • Minimum középfokú villamos vagy mechanikus végzettség (előny a mérnöki végzettség),
  • Legalább 2 - 3 éves karbantartási / szervizelési tapasztalat műszaki gépek területén,
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office ismeretek,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Átlagon felüli bérezés,
  • Képzési akadémián való részvétel,
  • Szervizautó, amely magáncélra is használható,
  • Európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: CNC gépkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: CNC programozó
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: CNC Mérnök

Egyéb információk:

  • A pozíció folyamatos utazással jár országszerte, hétvégenként NEM!
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik nyitottak az utazásra!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.