Ágazatvezető (pénzügyi, -és adótanácsadás)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne egy hosszútávú, biztos munkahelyet, ahol szinte nem ismert fogalom a túlóra?
Vezetett már sikeresen szakmai csoportot?
Ügyfelekkel szívesen tart kapcsolatot?
Pénzügyi és jogi területen is jártas?

Amennyiben igen, akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen rá!

ÁGAZATVEZETŐ (PÉNZÜGYI, -ÉS ADÓTANÁCSADÁS)

Feladatok:

  • A csoport szakmai vezetése, összefogása, a munka szervezése, az ügyfelek pontos, határidőre történő kiszolgálása
  • Az éves kiadvány tervének előkészítése, a kiadás megszervezése
  • Az éves üzleti terv előkészítése
  • Az Online tanácsadói szolgáltatás működtetése
  • Az éves tervek végrehajtása
  • Teljes felelősség az Ügyfeleknek nyújtott szolgáltatásért a tanácsadó kollégákkal együtt

Elvárások:

  • Pénzügyi és jogi felsőfokú végzettség, diploma
  • Több éves pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Az adózás területén való profi jártasság NEM ELVÁRÁS
  • Jó koordináló, - és szervező készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyök:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Mérlegképes végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.