Biztosítási referens (számlázás terület!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális szolgáltató cég, aki autóipari ügyfeleik számára nyújtanak különböző megoldásokat.
Csapatukba keresünk állománykezelés és számlakezelés területen szerzett tapasztalattal, illetve közgazdasági végzettséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI REFERENS (SZÁMLÁZÁS TERÜLET)

Feladatok:

  • Számlák és számlaállományok egyeztetése és kezelése
  • Pénzügyi ellenőrzés és egyeztetések végrehajtása
  • Gépjárművek biztosítási fedezetbe helyezése
  • Casco-hoz kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Igazolások kiállítása, számlázandó költségről tájékoztatás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, biztosítás vagy közgazdaság vagy pénzügy területen
  • Magabiztos MS Excel tudás
  • Precíz és gyors munkavégzés

Előnyök:

  • Biztosítónál szerzett állománykezelői vagy adatrögzítői munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Piacvezető cégcsoport tagjaként fejlesztheti karrierjét!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen rá szakmai fényképes önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.