Junior project manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk komplett parkolási lehetőségeket kínál ügyfelei számára. Smart city projektjeik fő piaca Kína és a fejlődő országok. Tevékenységük magában foglalja a teljes projektek levezetését az előkészületektől a tervezésen át a kivitelezésig.
Csapatukba keresünk új munkatársat
JUNIOR PROJECT MANAGER
pozícióba.
Nemzetközi karrierre vágysz, esetleg érdeklődsz a keleti kultúrák iránt?
Szeretsz utazni és szereted a kihívásokat?
A lehető leggyorsabban szeretnél szakmailag a csúcsra törni?

Ez a Te lehetőséged!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Teljeskörű és pontos dokumentáció vezetése a projektekről a cég egyedi vállalatirányítási rendszerében
  • A projektek során az IT és a kontrolling osztály munkájának támogatása megfelelő információkkal
  • Folyamatos betanulás a senior projekt manager feladataiba, riportálás számára
  • Elemzések, számítások készítése, budget meghatározása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség villamossági vagy műszaki területen (előny a mérnöki végzettség)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret (üzleti levezetések, kimutatások, prezentációk készítése)
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmas, nyitott személyiség
Előnyök:
  • Kínai nyelvtudás
  • 1-2 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Projekt követő/kezelő program ismerete (pl. Confluence, Trello)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Egyéni karrierlehetőség, gyors előrelépéssel
  • Modern, open space iroda
  • Stabil anyagi hátterű cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.