Junior minőségbiztosítási mérnök - autóipar

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezel gépészmérnök végzettséggel? Legalább 1 éves autóipari minőségbiztosítási tapasztalattal? Amennyiben igen és beszéled az angol VAGY német nyelvet is, úgy ezt a pozíciót Neked ajánljuk!

Amit a cég nyújt:
Fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet
Kihívásokkal teli munkakör
Béren kívüli juttatás

Amit a cég kér:
Gépészmérnök végzettség
Legalább 1 éves tapasztalat hasonló területen
Angol VAGY német nyelvtudás
ISO/TS ismeret

Ügyfelünk egy több száz fős nemzetközileg elismert gyártó cég, mely németországi, szlovákiai és magyarországi telephellyel működik.
A vállalat autóipari beszállító, saját piaci szegmensükben piacvezetők Európában. Csapatukba keresünk egy új szakembert az alábbi pozícióba:

JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - AUTÓIPAR

Feladatok:

  • A bemintázási folyamatok felügyelete
  • Vevői és beszállítói problémák kezelése
  • Beszállítói folyamatok fejlesztése
  • "Első minta" vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Termék,-és auditfolyamatokban aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, diploma
  • Német- VAGY angol nyelvtudás (legalább társalgási szintű)
  • 1 éves autóipari minőségbiztosítási tapasztalat
  • ISO/TS 16949 ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhető
  • Fejlődésre való hajlandóság

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő bérezés, egyéb juttatás és egy biztos hátterű cég várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műanyagipar/Fröccsöntés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy szakmai önéletrajzoddal pályázz rá!
  • A munkavégzés helye: Pest megye keleti része, Budapesttől ~ 15 km-re.

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.