Vizsgálómérnök (orvosi készülékek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete.
A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.300 munkatársat foglalkoztat.
A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VIZSGÁLÓMÉRNÖK (Orvosi készülékek)

Feladatok:

  • Gyógyászati villamos- és laboratóriumi készülékek szakértői és szabványossági biztonságtechnikai vizsgálatainak önálló előkészítése, végrehajtása,
  • Mérési eredmények dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelven,
  • Mérő és vizsgáló eszközök megfelelő használata,
  • A szakterület adatbázisainak és nyilvántartásainak rendszeres alkalmazása, karbantartása,
  • A tevékenységére vonatkozó jogszabályok, rendeletek, szabványok és egyéb előírások változásainak követése és naprakész állapotban tartása,
  • Kapcsolatok ápolása a meglévő és az új megbízókkal,
  • A vállalatcsoport külföldi képviseleteivel való szakmai kapcsolattartás, angol nyelvű levelezés.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű villamos mérnöki végzettség,
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki gyakorlat (pályakezdő is jelentkezhet),
  • Angol nyelv középszintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű villamos szabványok olvasására, értelmezésére, szakmai (elsősorban) írásbeli kommunikációra,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége,
  • Mérnöki gondolkodásmód,
  • Dinamikus, precíz önálló munkavégzés,
  • Új ismeretek iránti fogékonyság,
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség,
  • A szükséges utazásokkal járó kiküldetések rugalmas vállalása.

Előnyök:

  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete,
  • Német nyelvismeret, német nyelvű szabványok használata,
  • Villamos készülékek termékszabványainak ismerete,
  • 5 évnél több szakirányú tapasztalat,
  • Vizsgálómérnöki tapasztalat elsősorban a feladatkörben meghatározott készülékek, berendezések területén,
  • "B" típusú jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Egyéb juttatások várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök

Egyéb információk:

  • Munkavégzés központi helye: Budapest, Béke úti telephely
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.