Senior javascript fejlesztő (speciális alkalmazás)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.
A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására.
Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

A cég az elmúlt évben vezette be ServiceNow szolgáltatásmanagement rendszerét, amelynek a testre szabása, fejlesztése a következő lépés.

Ezért a Budapest mellett működő összeszerelő üzemükbe a SPECIÁLIS INFORMATIKAI csapat megerősítésére keresünk most az új pozícióba olyan szakértő IT mérnököt, aki rendelkezik Javascript és SQL tapasztalattal, ITIL ismeretekkel, valamint ügyfélorientált gondolkodású és jól beszél angolul.

Feladatok:

  • Fejleszti és javítja a ServiceNow használatát az informatikai és üzleti folyamatok támogatására,
  • Adminisztrálás, hibaelhárítás, konfigurálás, testreszabás, fejlesztés és javítás a ServiceNow-ban,
  • Részvétel a folyamatban lévő projektekben, mint rendszer architect és rendszer szakértő,
  • Együttműködik a folyamatgazdákkal, az IT funkcionális vezetőivel,
  • Tárgyal és konzultál a külső ServiceNow tanácsadókkal a "best practise" folyamatok kialakításának érdekében,
  • Alkalmazástámogatást nyújt a legfontosabb felhasználók számára,
  • Bemutatja, oktatja a rendszert a kulcsfontosságú felhasználóknak.

Elvárások:

  • Főiskola vagy egyetemi informatikai / villamosmérnök végzettség,
  • Legalább 3 - 5 év JavaScript programozási tapasztalat,
  • SQL tapasztalat,
  • ITIL tapasztalat gyakorlati alkalmazásban,
  • Folyamat- és / vagy szolgáltatásmenedzsment területen szerzett munkatapasztalat,
  • Tapasztalat workflow-k tervezésében, kialakításában, menedzsmentjében,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás, mert a munkavégzés ezen a nyelven történik.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő csomag,
  • Nemzetközi háttér,
  • Kiváló csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.