Szállítmányozási vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk csapatába keresünk új kollégát

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A szállítmányozási csapat munkájának irányítása
  • Folyamatok felügyelete, koordinálása, zavartalan működésének biztosítása
  • Az operáció üzleti folyamatainak irányítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, üzletfejlesztés
  • Piaci trendek nyomon követése, információk elemzése
  • Üzletfejlesztési döntések támogatása, profitelemzés
  • Árajánlatok, tenderek, szerződések kidolgozásában való részvétel
  • Szakmai szervezetekkel, hatóságokkal való szoros együttműködés kialakítása
  • Tárgyalásokon, rendezvényeken a vállalat képviselete
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 5 éves gyakorlat nemzetközi szállítmányozási területen
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Szállítmányozási, fuvarozási piac ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód, kreativitás
  • Proaktivitás, magabiztosság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Power Point, Internet)
Munkavégzés helye:Budapest környéke
Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.