Ingatlanreferens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél az erőfeszítéseidhez méltó jövedelemhez jutni?
Ha a magad ura akarsz lenni, vagy már az vagy, mert be tudod osztani az idődet, és tudod mi a fontos Számodra, akkor NÁLUNK a helyed!!!!
Olyan legalább érettségizett munkatársak jelentkezését várjuk belvárosi és belbudai irodáinkba, meglévő csapataink bővítésére, akik hajlandóak időt és energiát befektetni abba, hogy ezt a szakmát elsajátítsák minden szépségével és nehézségeivel együtt.
Ha úgy érzed, hogy vágysz a fejlődésre, a folyamatos tanulásra, de ezzel együtt az elismerésre,
továbbá arra törekszel,hogy csak előre nézz és nem riadsz vissza a sok munkától a kényelmes életed érdekében akkor JELENTKEZZ!!!

A kidolgozott munkamódszerek, folyamatos képzések, professzionális háttér, kellemes légkör, jól működő rendszer lehetővé teszi cégünk további bővülését.  Keresünk olyan kitartó, ambiciózus, jó kommunikációs képességű, önálló, kreatív

INGATLANREFERENS
munkatársakat,
akiknek fontos a jó csapat, és hogy befektetett munkájuk megtérüljön.
Kiemelkedő kereseti lehetőséget, karrierprogramot, mozgalmas, egyéni időbeosztást kínálunk leendő munkatársaink számára.

Megbízónk országos lefedettségű ingatlan értékesítő hálózat, mely 116 irodával, közel 1500 értékesítővel immár az ingatlanpiac élén áll.
Feladataid:
  • Új építésű és használt lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
  • Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Elvárásaink:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos fellépés
Amit kínálunk:
  • Tréningek (gyakorlati képzés és szakmai segítség)
  • Teljesítményfüggő kereseti lehetőség
  • Folyamatos fejlődés és karrierlehetőség
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Változatos és önállóan beosztott munkavégzés
  • Családias munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II.; IX. kerület
Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.