Sharepoint fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.
Egy új informatikai projekt beindításához keresünk most munkatársat hosszú távra a következő pozícióba:

SHAREPOINT FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • DPM rendszer létrehozásában való részvétel, fejlesztés sharepoint technológia alkalmazásával
  • platform tervezés, infrastruktúra kiépítése, implementációban való részvétel
  • kliensoldali dizájn tervezés
  • a létrehozott program tesztelése, későbbi karbantartása, piaci bevezetése

Elvárások:

  • minimum 3 éves sharepoint fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • szakirányú felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt - a projekt nemzetközisége miatt elengedhetetlen követelmény
  • alapos SQL ismeretek
  • webfejlesztői gyakorlat, webes technológiák ismerete (HTML, CSS, JavaScript)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag, nemzetközi környezet és szakmai kihívás várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon weblapunkon keresztül.

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.