Telefonos munkatárs (napi 4 órában)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, valamint az azzal kapcsolatos szaktanácsadás. Csapatukba keresünk folyamatos munkavégzéssel munkatársat az alábbi munkakörbe:

TELEFONOS MUNKATÁRS (napi 4 órában)
Feladatok:
  • Kimenő hívások kezelése (hideg hívások)
  • Időpont egyeztetés
  • Ügyfél-tájékoztatás a szolgáltatások tulajdonságairól
  • Ügyfélbeszélgetések adminisztrációs rendszerben történő rögzítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és meggyőző képesség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
Amit kínálunk:
  • Fix jövedelem
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Jelentkezni frissített, fényképes önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.