Építésvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
számára keresünk felvételre új kollégát
magasépítési projektek kivitelezéséhez

ÉPÍTÉSVEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Magasépítési generál kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése
  • Építtetői oldallal történő kapcsolattartás
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása
  • Utókalkulációk készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • FMV A  és MüE I. jogosultság magasépítési területen
  • Magasépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
  • Min. 3 év generál építésvezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás
Kezdés várható időpontja:    Azonnal
Munkavégzés helye:   Kelet-Magyarország (telephely: Hatvan)
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.