Művezető (magasépítési projektek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres felvételre új kollégát
magasépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus)
  • Magasépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó és elemző képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Kelet-Magyarország
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen részletes, magyar nyelvű önéletrajzával.
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.