Területi képviselő (faipar - Heves/Borsod-Abaúj-Zemplén megyék és Csongrád/Békés megyék területe)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén. Magyarországon 110 fő értékesítő és 30 fő irodai alkalmazott gondoskodik ügyfelei elégedettségéről.
Számukra keresünk új kollégákat

TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióba faiparos ágazatukba,
Heves/Borsod-Abaúj-Zemplén megyék és Csongrád/Békés megyék területére.
A leendő munkatársak feladatai lesznek:
  • Szerszámok, rezsianyagok direkt értékesítése meghatározott túraterv alapján
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése
A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:
  • Faipar területen szerzett gyakorlat, szakmai- és áruismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
Faiparos kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.
Heves/Borsod-Abaúj-Zemplén megyék és Csongrád/Békés megyék területén található lakhely a pozíció betöltésének alapfeltétele!
Faiparos ügyfelek elsősorban famegmunkáló szakemberek (asztalosok, ácsok, faipari kivitelezők, stb).
Amit nyújtunk:
  • Intenzív betanulás
  • Főállású munkaviszony
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
  • Szolgálati személygépkocsi privát használatra is, valamint mobiltelefon
Jelentkezéshez várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.