Területi képviselő / értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy miskolci központú, közel 20 éve sikeresen működő kéziszerszám nagykereskedő cég.
Bővülő csapatukba keresünk most értékesítői tapasztalattal rendelkező munkatársat -Magyarország területére- az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ - Országos

Feladatok:

  • Termékértékesítés vas- műszaki, szerszám, barkács boltokban, tüzép jellegű telepeken, mezőgazdasági és festék boltokban és minden olyan lehetséges viszonteladó partnernél, akik a cégünk termékválasztékát forgalmazzák/forgalmazhatják.
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé

Elvárások:

  • Minimum középfokú vagy kereskedelmi végzettség
  • Eredmény- és vevőorientáltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önszervező képesség
  • Önálló, kitartó dinamikus munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • minimum alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Értékesítési munkakörben VAGY hasonló szerszám kereskedelmi cégnél szerzett munkatapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes bérezés, jutalék várja, valamint biztosítottak a munkavégzés eszközei (autó, tablet, telefon).

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye a lakóhelytől függően Magyarország valamely területe.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.