Bolti eladó/vitamin szaktanácsadó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Étrend-kiegészítőket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező cég számára keresünk agilis, kommunikatív új munkatársakat

VITAMIN SZAKTANÁCSADÓ/BOLTI ELADÓ
pozicióba.
A cég magyar tulajdonban lévő üzletlánc, több mint 10 éve vannak jelen a piacon töretlen lendülettel. Exclusive, prémium kategóriás üzleteik elsősorban nagy bevásárlóközpontokban találhatóak a főváros területén és számos vidéki városban.

Csatlakozz csapatukba,
Ha szeretnél olyan termékeket képviselni, amelyekkel tényleg javíthatsz az emberek életminőségén
Ha szívesen kezdeményezel kommunikációt és méred fel a vásárlók igényeit
Ha szívesen segítesz másoknak
Nem számít a korod, ha úgy érzed illik rád a fenti leírás akkor téged keresünk!
Feladatok:
  • Beérkező érdeklődők igényeinek felmérése
  • A vásárló igényeihez igazodó termékek ajánlása, értékesítése
  • A termékekkel kapcsolatos professzionális tanácsadás
  • Vásárlók visszajelzésének dokumentálása
Elvárások:
  • Néhány év munkatapasztalat valamely hasonló területen (pl. bolti értékesítés, ügyfélkezelés, de akár megfelelő lehet nővér tapasztalat is: a lényeg, hogy legyen tapasztalatod abban, hogy hogyan kell másoknak segíteni!)
  • Kezdeményezőkészség
  • Becsületes, támogató attitűd
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Betanítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes egészében bejelentett, versenyképes fizetés
Munkavégzés helye: Budapest
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.