Hajtogatógép kezelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.
Több mint 200 alkalmazottjával a cég a legnagyobb munkaadó Zalalövőn.

Folyamatos bővülés miatt új munkatársat keresünk csapatukba az alábbi pozícióba:

HAJTOGATÓGÉP KEZELŐ

Feladatok:

  • A hajtogatás munkafolyamatainak elvégzése az előírt munkautasítások alapján,
  • Szükséges anyag előkészítése a hajtogatáshoz, illetve eltávolítása a hajtogatógéptől,
  • A gyártott termékek folyamatos minőségi ellenőrzése,
  • A hajtogatógép napi felülvizsgálata, a karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség (szakmunkásvizsga előny),
  • Önállóság, precíz, megbízható munkavégzés.

Juttatások, ajánlat:

  • Biztos, hosszútávú munkahely,
  • Kedvező mértékű béren kívüli juttatások,
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépkezelő/Operátor
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • A munkavégzés 3 műszakban történik a zalalövői gyárban. Az új munkatársakat ingyenes buszjárat szállítja a cégbe!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.