Előkészítő mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres felvételre
Magasépítési projektek kivitelezéséhez

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖKÖT
Feladatok:
  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Közbeszerzési pályázatok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • Magasépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó és elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
Kezdés várható időpontja: azonnal
Munkavégzés helye:  Hatvan
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, részletes, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el nekünk!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.