Fraud és kockázatkezelési szakértő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, hatékony, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat a hazai piacon.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük háttérműveleti szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

FRAUD ÉS KOCKÁZATKEZELÉSI SZAKÉRTŐ
A munkakör célja:
Bankkártya elfogadói és kibocsátói tevékenység során jelentkező visszaélések kezelése, valamint az ebből fakadó veszteségek minimalizálása. A bankkártyás reklamációk kezelése a nemzetközi kártyatársasági szabályoknak, és a belső szabályozásoknak megfelelően. Az egyéb bankkártya elfogadói és kibocsátói tevékenységből adódó veszteségek minimalizálása.
Bankszámla műveletek során felmerülő csalások megelőzése, minimalizálása, az ehhez szüksége módszertanok kidolgozásában való aktív részvétel.
Főbb feladatok:
  • Elfogadói és kibocsátói kártyaforgalom napi, rendszeres monitorozása, és az ellenőrzés irányítása
  • Visszaélésgyanús tranzakciók kiszűrése és kezelése
  • Bankkártyás visszaélések kiszűrésére alkalmas monitorozó rendszer rendszeres felülvizsgálata, szabályrendszerek hatékony működésének koordinálása
  • Kártyabirtokosok és bankkártya elfogadó helyek szerződésének fraud minősítése és felülvizsgálata
  • Kártyatársasági szabályok, értesítések nyomon követése, reklamációk szabályszerű kezelése
  • Panaszkezelés
  • Elfogadói / kibocsátói tesztelések elvégzése
  • Hibák feltárása és riportolása
  • Hatósági adatszolgáltatási feladatok, kapcsolódó statisztikák készítése
  • Információnyújtás és együttműködés a funkcionális szervezetekkel (jog, compliance, IT, stratégia, számvitel)
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú szakirányú végzettségű
  • Minimum 2 év éves hasonló banki területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Önálló, hatékony munkavégzés, valamint komplex és kritikus gondolkodás képessége jellemzi
  • Csapatjátékos
  • Előélete feddhetetlen
  • Kiváló Excel ismerettel rendelkezik, egyéb MS Office alkalmazásokban jártas
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezik
  • Rendelkezik a rendszerlátás, rendszer alkotás képességével
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar start up környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális IT és munkakörnyezet
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:  Budapest
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél (vezetői és banki referenciák) kíséretében, nettó fizetési igény megjelölésével juttassa el hozzánk!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.