(Kül)kereskedelmi beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük gazdasági szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

(KÜL)KERESKEDELMI BESZERZŐ
Feladatok:
  • A cégcsoport teljes eszközigényére vonatkozó hazai és külpiaci beszerzési folyamatainak koordinálása
  • Beszerzés által generált költségek racionalizálása
  • Újonnan beszerzett tételek bevezetése, beszállítók kiválasztása, kapcsolattartás
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Készletfigyelés
  • Beszállítások beillesztése a logisztikai folyamatokba
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
Elvárások:
  • Legalább 5 éves releváns beszerzői tapasztalat
  • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági diploma
  • Nagy értékű tenderek levezetésében, szerződéskötésekben szerzett gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív személyiség, aki képes rendszereket, folyamatokat kialakítani
  • Nyitott az újdonságokra és a változásokra
  • Hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód
Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Egyéb nyelv tárgyalás szintű ismerete
Munkavégzés helye:     Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével juttassa el számunkra!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.