Beszerzés vezető - agrár területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy európai tulajdonú, több száz fős multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata.
Alapanyag beszerzési csapatuk élére keresünk angolul jól beszélő szakembert, aki beszerzési, értékesítési vagy termelési pozícióban szerzett tapasztalatot mezőgazdasági/agrár területen az alábbi pozícióba:

BESZERZÉS VEZETŐ - AGRÁR TERÜLETRE

Feladatok:

  • A gyártóüzem alapanyag ellátása éves terv szerint a szállítói szerződéses keretek között, valamint saját kitermelésű alapanyagból
  • Vállalkozói szerződések megkötése
  • Költségoptimalizálás
  • Egy kisebb csoport és a vállalkozói kör munkájának megszervezése és irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Mezőgazdasági tevékenységben szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat (beszerzés, értékesítés vagy termelés területen)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves vezetői gyakorlat

Előnyök:

  • Agrármérnök végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bér, jó munkahelyi légkör és önálló, felelősségteljes pozíció várja az új vezetőt!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.