Karbantartó - elektromos és mechanikus karbantartás

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több, mint 20 éve sikeresen működő vállalat Magyarországon. Most Heves megyében található üzemükbe keresünktechnikumi végzettséggel rendelkező szakembert, karbantartó munkakörbe. Mechanikus és elektronikus karbantartásban jártas, tapasztalt üzemi dolgozók jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ - ELEKTROMOS ÉS MECHANIKUS KARBANTARTÁS

Feladatok:

  • 8 fős karbantartási csoport munkájának irányítása
  • mechanikus és elektromos karbantartási feladatok végrehajtása, karbantartási tervek elkészítése, megelőző karbantartások elvégzése
  • karbantartási dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • technikusi végzettség
  • mechanikus ÉS elektromos karbantartásban szerzett több éves tapasztalat (elengedhetetlen feltétel mindkét karbantartási területen szerzett jártasság)
  • csoportvezetésben szerzett jártasság
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

  • épületgépészeti ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Előnyös juttatási csomag várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gépszerelő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.