Key account manager (FMCG)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest, Pest county
Contract type
full-time

Partnerünk egy több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas élelmiszeripari vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Számukra keresünk új kollégát KEY ACCOUNT MANAGER (FMCG) pozícióba.
Feladatok:
  • A vállalat értékesítési céljainak és stratégiájának végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, üzletfejlesztés
  • Ügyfelek esetleges problémáinak a megoldása
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomonkövetése
  • Forgalmi-, aktivitás- és költségtervek készítése
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése
  • Kiszállított áruk fizetési feltételeinek nyomonkövetése
Elvárások:
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (marketing, közgazdaságtan preferált)
  • Legalább 5 éves FMCG területen szerzett Key Account Manageri tapasztalat
  • Sales elemzések készítésében és értelmezésében szerzett tapasztalat
  • Fejlett tárgyalási készség
  • Eredményorientált személyiség
  • Rugalmasság, nagy teherbíró képesség
Amit a cég nyújt:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:  Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Send CV to the company
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.