Marketing menedzser / e-kereskedelmi területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben szívesen venne részt marketing oldalról egy E-kereskedelmi üzletág beindításában, akkor ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk egy multinacionális kereskedelmi cégcsoport Magyarországi leányvállalata Pest megyében. Új üzletáguk beindításához keresünk felsőfokú végzettséggel rendelkező, E-kereskedelmi területen jártas, angolul vagy németül jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING MENEDZSER / E-KERESKEDELMI TERÜLETRE

Feladatok:

  • Az E-kereskedelmi üzletág beindításában való részvétel
  • Az online shop marketing- és kereskedelmi működésének megtervezése és irányítása
  • Az online vásárlók hosszú távú elkötelezettségének megszerzése és megtartása
  • Az online shop megjelenésének, funkcióinak tervezése
  • Piackutatások menedzselése
  • Az online shopban található hirdetési felületek értékesítésének koordinálása
  • A marketing, szortiment és vevőszolgálati tevékenységgel kapcsolatos feladatok és költségek tervezése és nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • E-kereskedelmi területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Online marketing eszközök magas fokú ismerete
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, pozitív személyiség
  • Külföldi betanulás vállalása

Előnyök:

  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, folyamatos fejlődési lehetőség és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Márka-/Termékmenedzser
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Vezetői pozíciók
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol/német nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.