Manuális tesztelő (norvég R&D csapat)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy norvég tulajdonban lévő vállalkozás, amely Európa vezető szolgáltatója a mobil adatgyűjtés területén. A több mint 20 éves cég napjainkra már 10 országban képviselteti magát. Tevékenységük két fő ágazata a műholdas jármű- / flottakövető rendszerek fejlesztése és üzemeltetése, valamint a különböző műszaki szolgáltatásokat ellátó cégek szoftveres támogatása.

A cég töretlen fejlődésének következtében Magyarországon építi fel R&Dcsapatát, amelybe most az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:

MANUÁLIS TESZTELŐ

Feladatok:

  • Részvétel a teljes tesztelési folyamatban;
  • Tesztesetek létrehozása, elemzése, végrehajtása;
  • Hibakeresés, javaslattétel azok kijavítására;
  • Dokumentációk készítése;
  • Csapattal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség;
  • 2 - 3 év manuális tesztelésben szerzett tapasztalat;
  • Alapszintű SQL ismeretek;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • ISTQB minősítés

Juttatások, ajánlat:

  • Exkluzív skandináv munkakörülmények;
  • A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag;
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok;
  • Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Tesztelő/Tesztmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.