Hitelintézeti fedezet-menedzsment osztályvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a banki szektor egyik meghatározó szereplője.
Csapatukba most ingatlan értékbecslésben, fedezetértékelési szabályokban,- valamint hitelbiztosítéki érték megállapításokban jártas szakembert keresünk vezetői pozícióba:

HITELINTÉZETI FEDEZET-MENEDZSMENT OSZTÁLYVEZETŐ

Feladatok:

  • A cél: az osztály felépítése, majdszakmai vezetése
  • Az értékbecslők és műszaki ellenőrök kiválasztása, szerződések megkötése, nyilvántartása
  • Az értékbecslők tevékenységének elemzése, ellenőrzése, a megbízhatóság elemzése
  • Visszamérések készítése
  • A fedezetek kockázat szempontú elemzése, értékelése
  • A fedezetértékelési szabályozás támogatása,javaslattételek és fedezeti szorzók meghatározása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, vagy közgazdasági végzettség, diploma megléte
  • Ingatlan értékbecslő / ingatlangazdálkodási szakértő szakképesítés
  • MS Office ismeretek
  • Excel és Access programok alapos ismerete ( statisztika elemző , függvénykezelő részek ismerete)
  • Hitelintézetnél, hasonló pozícióban szerzett legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes középvezetői bérezés és juttatási csomag várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlanügyi szakember
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Ingatlan értékbecslő / Specialista
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.